Erdem Elektronik Hakkında:
Firmamız, 1994 yılında, endüstriyel ve sportif amaçlı özel sayıcılar, skorboardlar üretmek amacıyla kurulmuştur. Daha sonra faaliyet alanına bilgisayar ve çevre birimleri satışıyla teknik servis hizmetlerini de katmıştır. 2012 yılında başlayan Olympus Fotoğraf Makinesi ve Ses ürünlerinin aksesuar, yedek parça, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlama konusundaki faaliyetlerimiz, "Olympus Profesyonel Dikte Sistemleri ve Ses Kayıt Cihazlarının Yetkili İthalatçısı” olarak devam etmektedir.

Satış ve pazarlama faaliyetlerimizi daha etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirmek için kurduğumuz olympusmarket.com etkin şekilde çalışmaya devam etmektedir.


Olympus Hakkında:

Olympus, medikal teknoloji ve tüketici elektroniği alanında dünyanın önde gelen optik ve dijital ürün üreticilerinden biridir. 40 yılı aşkın bir süredir Olympus, kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre hazırlanmış profesyonel ses dokümantasyon çözümleri üretmektedir. Kanıtlanmış mobil ve sabit dikte sistemleri, doktorlar için dijital asistanlar ve sekreterlik personeli için transkripsiyon çözümleri dünya genelindeki Olympus müşterilerinin verimliliğini artırıyor.

Bizi tercih eden herkese teşekkür ederiz.

Erdem Elektronik

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?