• Olympus Dikte ve Transkript Kiti - Silver Pro
Olympus Dikte ve Transkript Kiti - Silver Pro
Ürün Kodu : V403121SE010       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Olympus
7,735.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 7,580.30 TL (2 %)
Gelince Haber Ver
Olympus Dikte ve Transkript Kiti - Silver Pro

Dikte ve yazıya dökme
* Kolaylık
* Paradan ve süreden tasarruf
* Dijital Ses Kalitesi

Dikte için bütün ihtiyaçlarınız burada...
Ayak pedalı ve çene altı mikrofon Tak ve çalıştır USB ayak pedalı ayağınız ile tam kontrolu sağlarken, ellerinizi klavye ve mouse için serbest bırakır. Pedallar bütün ayakkabı numaraları için uygun ve erişimi kolaydır.

Sekreteler stereo kulaklıkların yararlarını dikkate alacaklardır: çıkarması ve takması kolay, saatlerce takılabilir, çene altı stili dolayısı ile saç stilinizi bozmaz.

Digital Dikte Cihazı Olympus DS-2500:
Dikte cihazının ergonomisi ve birinci sınıf kayıt kalitesi uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Kullanıcı arabirimi (menü) herkes tarafından kolayca anlaşılabilir olmasından emin olduk. Bu cihaz zarif kemer klipsi içeren zarif deri çantası ve harici 2GB ile birlikte gelmektedir. Bütün dikteler eposta aracılığı ile gönderilebilir.


Ayak pedalı ve çene altı mikrofon:
Tak ve çalıştır USB ayak pedalı ayağınız ile tam kontrolu sağlarken, ellerinizi klavye ve mouse için serbest bırakır. Pedallar bütün ayakkabı numaraları için uygun ve erişimi kolaydır.

Sekreteler stereo kulaklıkların yararlarını dikkate alacaklardır: çıkarması ve takması kolay, saatlerce takılabilir, çene altı stili dolayısı ile saç stilinizi bozmaz
DSS Player Standard
DSS Player Standard ile bütün kayıtlarınıza komple bir bakış sağlarsınız. Kolay dikte yönetimi, diktenin durumu: diktenin ismi, yaratım tarihi, v.s. Yazılım ayrıca bütün dikte dosyalarının otomatik olarak bilgisayara kopyalanmasını da destekler.

Basit Kullanım:

Analog cihazınızdaki basitliğe sahip, ancak dijital çağın tüm avantajlarını sağlayan bir dikte cihazı mı arıyorsunuz?

Dijital dikte cihazı DS-2500'ü seveceksiniz ve aynı 4 düğme işleminin sadeliğinin keyfini çıkaracaksınız: Kayıt, Geri Al, Hızlı İleri ve Dur. Üstün ergonomisi sayesinde, cihaz uzun bir süreli kullanımlarda rahatlık sağlar. Rakipsiz Olympus kalitesine güvenin: tüm profesyonel dikte çözümlerinde olduğu gibi bu cihaz sağlam bir metal gövdeye kurulmuştur - böylece kırılmaz. Hafifliği,kullanımı kolay ve zarif bir gümüş tasarım.

Tasarruf Edin

Yazdıklarımı transkripsiyon için fiziksel olarak dağıtmayı seviyor musun? Bir mikrokasetin sınırlı kayıt süresi ile rahatsız edilmek istemiyor musunuz?
Zaman Tasarrufu

Yazı yazmaktan yoruldunuz mu? Alternatif mi arıyorsunuz? Dijital dikteye başlayın! Ve belge oluşturma, yedi kat daha hızlı olacak. İsteğe bağlı konuşma tanıma özelliği ile verimliliğinizi daha da artırabilirsiniz

Dijital kalitenin keyfi

Bir transkripsiyon uzmanı olarak, analog mikrokaset kullanmanın tüm dezavantajlarını biliyorsunuz: zayıf ses kalitesi, birçok arka plan sesleri, zaman alıcı hızlı yönlendirme ve dikte istenilen konumunu bulmak için geri sarma ve en son olarak da can sıkıcı kablo spagetti..
Sizi, transkripsiyonda dijital kalitenin güzelliği ile tanıştıralım: mükemmel, kristal netliğinde ses ve konuşma anlaşılırlığı, kolay dikte yönetimi ve ayak pedalıyla transkripsiyon yazılımının uygun kontrolü (örneğin, çalma, durdurma, geri sarma, hızlı ileri alma). Başka hiçbir transkripsiyon çözümünü tekrar kullanmak istemeyeceksiniz!


Olympus Dijital Dikte ve Transkript Kiti Silver Pro

Bu kitin içeriği:

DS‑2500 Dikte Cihazı
SD card (2 GB)
RS28H ayak pedalı
E102 Çene altı kulaklık
CS119 Deri çanta
DSS Player Dikte Modülü
DSS Player Kopyalama Modülü
MAC için DSS Player
Şarjedilebilir Ni‑MH pil
KP13 USB Adaptörü
USB Kablo
Kullanma Kılavuzu
Hızlı Başlangıç Rehberi

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?