• Olympus DS-2600 Dikte Cihazı
  • Olympus DS-2600 Dikte Cihazı
  • Olympus DS-2600 Dikte Cihazı
  • Olympus DS-2600 Dikte Cihazı
  • Olympus DS-2600 Dikte Cihazı
Olympus DS-2600 Dikte Cihazı
Ürün Kodu : DS2600       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Olympus
3,630.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 3,557.40 TL (2 %)
Yeni Ürün
-
+

Olympus DS-2600:

Profesyonel dikte basit ve stressiz.

Dijital diktasyona geçiş yolunuz. Hızlı ve kolay.
Daha hızlı ve daha verimli çalışmak ister misiniz? El ile not almak yerine sesinizi mi kullanıyorsunuz? O zaman değiştirin: DS-2600 sizin kişisel dijital çözümünüzdür. Kullanımı kolay bir dikte cihazı olarak günlük işlerde daha fazla verim sağlar. İster toplantıda olun, ister kendi başınıza, ister yolda olsun, DS-2600 dokümantasyonunuzda sizi destekler ve iş akışını kaydeder.

4 konumlu kayar düğme ile sezgisel kalın
Kayar düğme, düşüncelerinizi dikte üzerinde odaklamanızı sağlayan kolay ve sezgisel bir çalışma sağlar. Cihazınıza bakmadan kayar düğme ile diktelerinizi kolayca başlatın, durdurun ve düzenleyin. Bu şekilde dikte sadece otururken değil, aynı zamanda hareket halinde de mümkündür.

Zamandan tasarruf edin: Kolay metin oluşturma için bir dizi düzenleme seçeneği
Sesi kaydetmekten daha fazlası: Dijital konuşma standardı (DSS) hızlı dosya düzenlemeye izin verir (ekleme, üzerine yazma, ekleme, silme / kesme).


Yüksek Kalite Düşük-Gürültü Mikrofon
Yeni DS serisi, düşük ses yönlü çok yönlü mikrofonları içeriyor ve bir emici elinizden gelen dokunma seslerini en aza indirmek için mikrofon ünitesini kaplıyor.

Yeni! Çok yönlü stereo kayıt
Toplantılar sırasında çoğu insan karışık ve farklı yönlerden sık sık konuşur. Kimse çok çabuk ve yapılandırılmış not almak için bir konumunda değildir. DS-2600, tüm konferanslarınızı kaydetmek için özellikle uygundur. Toplantılarınızı kolaylıkla, ancak olağanüstü bir kalitede kaydedebilirsiniz.

DSS Player Standard ile kolay diktasyon yönetimi
DS-2600, DSS Player Standard (Mac ve PC) ile birlikte gelir. Bu kullanıcı dostu yazılım, diktinizi kolayca yönetebilmeniz için tüm diktasyonlarınızla ilgili eksiksiz bir genel bakış sunar. Ayrıca, dikte ettiğinizi otomatik olarak ses kayıt cihazından bilgisayarınıza aktarır.
Toplantı geniş katılımlı olacaksa…
Daha geniş katılımlı bir konferans kaydetmek istiyorsanız, DS-2600’e bir veya daha fazla harici mikrofon bağlayarak erişimi genişletebilirsiniz. En fazla altı ME-33 sınır mikrofonu paralel veya seri olarak bağlanabilir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
Yeni Ürün
%10
Olympus DS-2600 + AS-2400 Kit
Olympus DS-2600 + AS-2400 Kit
5,460.00 TL
4,914.00 TL
Yeni Ürün
Olympus DS-9000
Olympus DS-9000
4,790.00 TL
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?