• Olympus Gold Pro Diktasyon Kiti
Olympus Gold Pro Diktasyon Kiti
Ürün Kodu : V401121SE001       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Olympus
26,240.44 TL   24,928.38 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 23,681.96 TL (5 %)
Ücretsiz Kargo
-
+ 

Olympus Gold Pro - Masaüstü Diktasyon Kiti

Olympus RecMic DR-2200 sabit dikte mikrofonu cihazları dikte ve ses tanıma için mümkün olan en yüksek ses kalitesini sunmak üzere titizlikle tasarlanmış, düşük gürültülü yönlü mikrofon donanımına sahiptir. Yüksek sinyal- gürültü oranıyla istenmeyen arka plan gürültülerini azaltırken, nefes sesini azaltmak için ön cam, kullanım sırasındaki sürtünme sesini azaltmak için de şok emicileri kullanmakta- böylelikle kayıtın sorunsuz bir biçimde gerçekleşmesini garanti altına almaktadır.


Bu kitin içeriği:
- DR-2200 Masaüstü Dikte Cihazı
- AS-7000 Transkript Kiti:
* RS-31 4 pedallı diktasyon pedalı
* E-102 Çene Altı Mikrofon


Güvenilir sürgülü anahtar
Uzun zaman dilimlerinde rahat ve kolay kullanım için öngörülmüş RecMic cihazlarının tamamen ergonomik tasarımıyla uyumlu olan özel sürgülü anahtarının* sadece başparmağınızı kullanmak suretiyle yapabileceğiniz pürüzsüz kullanımlar için dayanıklı bir lastik silindir mekanizması vardır. Güvenilir ve kullanıma yatkın olmasının yanı sıra, güçlendirilmiş bir ses kalitesi için hem kullanımdan kaynaklanan gürültüyü azaltır hem de butonlara yanlışlıkla basma riskini düşürür


Fareyle kontrol için lazer iztopu
Tek elle kullanım ve uzun süreli kullanım kolaylığı için de yardımcı olan lazer iztopu*, bünyesinde pürüzsüz bir yüzey ve yüksek bir duyarlılık barındırmakta olup, kusursuzluğu artıracak ve devamlı bir PC gezinimi sunacak genişlikte bir çapa sahiptir. Ses kalitesine gölge düşürebilecek bir kullanım gürültüsü olmaksızın elverişli bir kayganlık ve pürüzsüz bir kullanılabilirlik için, aşınmaya karşı son derece dayanaklı, yüksek moleküler ağırlıklı polietilen bir tabaka bulunmaktadır.


Ayarlanabilir bir iş akışı için programlanabilir butonlar
RecMic serisinin beş buton özelliği vardır – F1 ile F4 arası önde, bir tane de arkada yer almakta- ve belirli bir tercih veya kayıt ortamına uyum sağlayacak çeşitli fonksiyonlar özgürce atanabilmektedir. Bu dokunsal kontrol tek elle yapılan bir kullanımı; profesyonel kullanım için herhangi bir dokunmatik ekran kontrollü girdi cihazından daha uygun ve rahat hale getirerek, cihaza bakma zorunluluğu olmaksızın mümkün kılmaktadır. Kilitlenme fonksiyonu kullanıcının tek elle, objeleri çekip bırakmasına veya metin paragraflarını işaretlemesine imkân vermektedir.


Olympus RecMic serisi – ister bir sağlık tesisi isterse bir hukuk firması veya kurumsal bir ofis olsun- herhangi bir çalışma ortamıyla kolaylıkla bütünleşmeyi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Birçok yazılım üreticisi (ör: sağlık bakımı bilgi sistemleri, hukuk yazılımı veya konuşma tanıma alanlarında) RecMic ve diğer Olympus dikte donanımını zaten kendi yapılarına entegre etmişlerdi. Siz sadece uygulama sağlayıcınıza RecMic’in desteklenip desteklenmediğini sorun. Olympus ayrıca, dikte donanımımızı üçüncü taraf yazılımına sorunsuz bir biçimde entegre etmek için özellikle tasarlanmış Yazılım Geliştirme Takımı (SDK) sağlamaktadır.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?