• Olympus OM-D E-M1 Mark II Gövde
  • Olympus OM-D E-M1 Mark II Gövde
  • Olympus OM-D E-M1 Mark II Gövde
  • Olympus OM-D E-M1 Mark II Gövde
  • Olympus OM-D E-M1 Mark II Gövde
Olympus OM-D E-M1 Mark II Gövde
Ürün Kodu : OMDEM1MarkII       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Olympus
10,490.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 10,280.20 TL (2 %)
-
+
Yüksek performans
Dünyanın en hızlı ardışık çekimi*: SLR kameraları geride bırakan ardışık çekim hızını keşdein. E-M1 Mark II AF/AE izleme ve kilitlemeyi 20.4 megapiksel çözünürlükte mümkün kılar. Paralel işlemcileri sayesinde, 60 saniye/kare'ye kadar hızla hareket objeler keskin ve net gözükür.
Tekil Otomaik Odak
Ardışık çekim ne zaman S-AF (Tekil Odaklama) moduna geçeceğini seçin. AF/AE fonksiyonu kilitlendiği sürece, E-M1 Mark II 60 kare/sn'ye kadar hızla hareket eden objeleri Elektronik Vizör aracılığı ile takip edecektir. Bütün görseller tam çözünürlük RAW formatında kaydedilir.
Devamlı Otomatik Odak
Aralık vermeden ve endişesiz C-AF (Devamlı Odaklama) ile çekim yapın. AE/AF izleme fonksiyonu subjeyi her zaman takip eder ve 18 kare/sn'ye kadar doğru zamanı hissetiğinizde çekim yapabilmenize olanak verir. Bütün görseller tam çözünürlük RAW formatında kaydedilir.
Profesyonel Çekim
Profesyonel Çekim modu deklanşöre yarım bastığınızda çekimi 14 kare/sn'lik bir ön tampon bellek ile tam çözünürlükte başlatır. Deklanşöre tam olarak bastığınız anda, kesintisiz çekim başlayacaktır.
Kompakt Boyut
Süper telefoto lensi ile bile birlikte E-M1 Mark II DSLR kameralardan daha kompakt ve hafiftir ve elde çekimi daha özgür kılar.
Uzun süre dayanan batarya
Yeni Li-Ion bataryası ile E-M1 Mark II daha uzun çekim süresi ve daha kısa şarj süresi ister. Bir oran simgesi kalan gücü takip etmenizi sağlar.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?