• Olympus Stylus Tough Tg-6
  • Olympus Stylus Tough Tg-6
  • Olympus Stylus Tough Tg-6
  • Olympus Stylus Tough Tg-6
Olympus Stylus Tough Tg-6
Ürün Kodu : TG612       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Olympus
6,499.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 6,369.02 TL (2 %)
Ücretsiz Kargo
Seçenekler
-
+

Ürün Detayları

Olympus Tough TG-6 Su Altı Kompakt Fotoğraf Makinesi (Distribütör Garantili)


Olympus TG-6, Tough serisinin yeni amiral gemisi. Hava ne olursa olsun, çevreyi ne kadar kapamayan TG-6, düşse bile rahatsız edilemez. Her durumda harekete hazır olan bu sağlam kompakt cihaz, yeni sualtı modları, daha çok yönlü makro seçenekleri ve optimize edilmiş çözünürlüğe sahip yeni bir ekran gibi sayısız geliştirme ve yeni özellikler sayesinde, güvenilir bir alan sensörü sistemi ve üstün görüntü kalitesi ile dış mekan meraklılarına yardımcı olacaktır.

15 m derinliğe kadar su geçirmez
Toz geçirmez, 2,1 m'ye kadar darbeye dayanıklı, 100 kg'a kadar kırılmaz ve -10 ° C'ye kadar dona dayanıklı
Lensin buğulanmaması için çift koruyucu cam yapı
Olympus alan sensörü sistemi; konum, yükseklik / derinlik ve hava / su sıcaklığı gibi veriler sağlar Etkileyici görüntü kalitesi için yüksek hızlı sensör ve en son görüntü işlemcisi
Bu kamera sınıfında lider 25 - 100 mm zoom lens
Dijital tele dönüştürücü, 8x'e kadar zoom performansını pratik olarak ikiye katlar
Sensör camındaki yansıma önleyici kaplama (AR) gölgelenme ve başıboş ışık etkilerini azaltır
RAW verilerini kaydetmenizi sağlar
Minimum 1 cm mesafeye sahip benzersiz makro sistemi
Farklı durumlar için optimize edilmiş ayarlarla farklı su altı modları
Ağır çekimde oynatma için 4K 30p video ve yüksek hızlı Full HD modları
OLYMPUS OI.Share ile akıllı telefon üzerinden kablosuz kontrol ve görüntü paylaşımı için WLAN
özellikli
GPS, pusula ve OI.Track uygulama uyumluluğu

Son derece dayanıklı tasarımıyla karakterize edilen Olympus'un kırmızı Tough TG-6'sı , çok çeşitli maceralarla başa çıkabilen şık bir bas-çek. 12MP BSI CMOS sensörüne ve TruePic VIII görüntü işlemcisine sahip olan TG-6, hızlı 20 fps sürekli çekim, 4K30p video kaydı ve yüksek hızlı Full HD 1080p çekim ile birlikte ISO 12800'e önemli görüntü netliği ve düşük ışık performansı sunar 120 fps'de. Çekim yeteneklerini tamamlamak, 25-100 mm eşdeğeri bir aralığa yayılan ve zor aydınlatma koşullarında çalışmayı sağlayacak f / 2 maksimum diyafram açıklığına sahip çok yönlü bir 4x optik zoom lenstir.

TG-6, yalnızca görüntülemenin ötesinde, aynı zamanda unsurlara dayanmak, maceralarınızı izlemek ve görüntülerinizi paylaşmak için sağlam bir dizi özellik barındırıyor. Kamera su altında kullanım için derecelendirilmiştir, düşmeye ve kırılmaya dayanacak şekilde test edilmiştir ve çalışma koşullarında çalışırken hermetik olarak toza ve neme karşı yalıtılmıştır. Ek olarak, bir Saha Sensörü Sisteminde, ortamınızın ayrıntılarını kaydetmek ve bu verileri fotoğraflarınıza ve filmlerinize yerleştirmek için GPS, bir manometre, pusula ve bir termometre bulunur. Dahili Wi-Fi ve Image Track uygulamasını kullanarak, kaydedilmiş veriler ve görüntüler çevrimiçi ortamda yayınlanmak üzere bir mobil cihaza da paylaşılabilir.

Zor tasarım
TG-6, sert iklimlerden günlük aksiliklere kadar çok çeşitli koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır:
Su altında 50 '/ 15m derinliklerinde kullanım için IPX8'e dayanıklı
Donmaya karşı dayanıklı, 14 ° F / -10 ° C'ye kadar düşük sıcaklıklara
Darbelere dayanıklı 7 '/ 2.1m yükseklikten düşmeye
220 lbf / 100 kgf basınca kadar dayanacak şekilde ezilmez
Kameranın iç bileşenlerini korumak için IP6X toz geçirmez
Ayrıca kameranın dış mekanda kullanımından da faydalanan lens, buğulanmayı ve yoğuşmayı önlemek için çift camlı cam ile kapatılmıştır. Kamera gövdesi tasarımı, eldiven giyerken doğrudan çalışmaya izin verecek şekilde yapılandırılmış, büyük bir zoom kolu, aksesuar kilit düğmesi ve kullanışlı kadran kontrolü dahil.

12MP BSI CMOS Sensörü ve TruePic VIII İşlemci
12 MP BSI CMOS sensörünü ve TruePic VIII görüntü işlemcisini kullanan TG-6, hem fotoğraf hem de video uygulamalarına uyacak hız ve hassasiyet karışımını sunar. Sensörün BSI tasarımı düşük ışık koşullarında çalışmak için daha yüksek hassasiyetlerde, ISO 12800'e kadar daha temiz görüntü kalitesi sağlar ve işlemci gürültüyü azaltmaya ve dinamik aralığı genişletmeye yardımcı olur.
Sensörün kapak camı tasarımı, aydınlık koşullarda çalışırken parlamayı ve gölgelenmeyi bastırmak için yansıtıcı olmayan bir kaplama aldı. Ek olarak, işlemci, 20 fps sürekli çekim hızının yanı sıra UHD 4K30p video ve 120 fps hızında yüksek hızlı Full HD 1080p video kaydetme özelliğine de sahiptir.
4x Optik Zoom Lens
Telefoto odak uzunluklarına geniş açıya yayılan dahili 4x optik zoom lensi 25-100 mm'lik bir eşdeğer aralığı kapsar ve düşük ışık koşullarında çalışmaya uygun parlak f / 2 maksimum açıklığa sahiptir. Ek olarak, görüntü sabitleme özelliği, daha düşük obtüratör hızlarında keskin görüntüler oluşturmaya yardımcı olmak için kamera sarsıntısının görünümünü en az 2,5 durak azaltarak en aza indirmeye yardımcı olur.
Saha Sensörü Sistemi ve Dahili Wi-Fi
Dış mekanda çekim yaparken veri kaydetmek için ideal olan Field Sensor Sistemi bir GPS modülü, manometre, pusula ve bir sıcaklık sensörü içerir. Bu veriler, fotoğraflar ve filmlerin yanı sıra, Wi-Fi aracılığıyla bir akıllı telefona aktarılabilir; burada izleme verileri Image Track uygulamasını kullanarak görüntülerin üzerine gömülebilir veya üst üste bindirilebilir. Ek olarak, kaydedilen izleme verilerini kullanarak hem fotoğraflar hem de videolar aranabilir. Kablosuz aktarmaya ek olarak, dahili Wi-Fi ayrıca kamerayı uzaktan kontrol etmenize ve görüntüleri kablosuz olarak bağlı bir akıllı telefon veya tablete paylaşmanıza olanak tanır.

Diğer Kamera Özellikleri
Arka 3,0 "1,04m-nokta LCD monitör, hem resim oynatma hem de menü navigasyonu ile çekim için parlak, net bir yol sunar.
Pro Çekim Modu, çekim kaçırmamanız için deklanşöre basılmadan önce otomatik olarak 0,5 ile 10 saniye arasında çekim yapar.
Suyun içinde veya yakınında çalışırken daha doğru çekimler yapmak için beş ayrı su altı modu mevcuttur ve Sualtı Genişliği, Sualtı Makroyu, Sualtı HDR'sini, Sualtı Anlık Görüntüsünü ve Sualtı Mikroskobunu içerir. Ek olarak, üç özel su altı beyaz dengesi modu (Sığ, Orta Aralık ve Derin), çekim yaptığınız derinliğe bağlı olarak kırmızı ve mavi tonları iyileştirmeye yardımcı olur. Uygun bir yakın çekim atıcı olan TG-6'nın Değişken Makro Sistem içinde dört ayrı çekim modu vardır. Mikroskop, Mikroskop Kontrolü, Odak Yığınlama ve Odak Basamaklama modları dahil olmak üzere, bir santim uzaklıktan daha yakın olan konuların fotoğrafını çekebilirsiniz.
2x Dijital Tele Dönüştürücü işlevi, Program, Diyafram Önceliği veya Film modlarında çalışırken etkin zoom aralığını 8x veya maksimum eşdeğer odak uzaklığı 200 mm'ye kadar uzatır.
25 noktalı otomatik netleme sistemi kullanarak, Yüz Algılama AF, Netleme Alanı Seçimi ve AF İzleme dahil olmak üzere, çektiğiniz nesnenin türüne bağlı olarak çeşitli netleme özellikleri kullanılabilir. Manuel netleme, Manuel Netleme Yardımı ve Netleme Netleştirme işlevleriyle yardımcı olmak için de mümkündür.
Kamera içi gecikmeler, 299 ardışık görüntü için 1 saniyeden 24 saate kadar aralıklarla aralık sayacı kullanılarak kaydedilebilir.
Tarih Basma modu, hareketsiz görüntülerinize zaman damgası ekleyebilir.
Resim Modları: i-Geliştir, Canlı, Doğal, Sessiz, Portre, Monoton, Özel, e Portre ve Sanat Filtreleri.
Sahne Modları: Portre, e-Portre, Manzara, Portre + Manzara, El Yapımı Yıldız Işığı, Gece Manzarası, Portre + Gece Manzarası, Çocuklar, Spor, Mum Işığı, Gün Batımı, Plaj ve Kar, Panorama, Canlı Kompozit ve Arka Işık HDR. Sanat Filtreleri: Pop Art, Yumuşak Odak, Soluk ve Açık Renk, Açık Ton, Grenli Film, İğne Deliği, Diorama, Çapraz İşlem, Nazik Sepya, Dramatik Ton, Anahtar Çizgi, Suluboya, Vintage, Kısmi Renk, Beyazlatıcı Bypass ve Anında Film. Sanatsal Efektlerin Detayı: Yumuşak Odak Efekti, İğne Deliği Efekti, Beyaz Kenar Efekti, Çerçeve Efekti, Yıldız Işığı Efekti, Bulanıklaştırma Efekti, B&W Efekti, Pict. Ton Efekti ve Gölge Efekti.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?