1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)
QNB Finansbank Enpara Şubesinde bulunan TL hesabımıza havale veya EFT yapabilirsiniz:
QNB Finansbank Enpara Şubesi
IBAN No: TR060011100000000067524525

Banka havalesi veya yapacağınız EFT için, alıcı ismini Erdem Elektronik Bilgi İşlem Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak belirtiniz. İşlem açıklamasında mutlaka müşteri isim soyadı ve sipariş numarasını belirtiniz.
İki (2) iş günü içerisinde havaleniz/EFT’niz bankaya ulaşırsa siparişiniz onaylanır. İki (2) iş günü içerisinde bankaya havalesi/EFT’si ulaşmayan müşterilere hatırlatma e-maili gönderilir. Havalesi tekrar ulaşmayan siparişler iptal edilir

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Garanti Bankası online taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Kapıda Nakit Ödeme
1000 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden  faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli alınmamaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

4) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;Erdem Elektronik Bilgi İşlem Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. 3 (üç) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

5) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler kabul görmüş, bilinen, muteber bir kargo firmasıyla gönderilecektir. olympusmarket.com.com web sitesinden yaptığınız alışverişlerde siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilir. Cuma günü öğleden sonra ve hafta sonları verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır.
Sabah saat 10:00' dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

6) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz veya müşterimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. olympusmarket.com, ambalajı açılmış, kullanılmış ve tahrip edilmiş ürünlerin iadesini kesinlikle kabul etmemektedir.
Ürün hasarlı ise:Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0216 575 86 70 numaralı faks’a gönderin ve durumu info@olympusmarket.com mail adresine bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?