• Zhiyun Crane 2 El Gimbali
Zhiyun Crane 2 El Gimbali
Ürün Kodu : ZhiyunCrane2       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
3,790.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 3,676.30 TL (3 %)
Ücretsiz Kargo
-
+

Gerçek Zamanlı Netlik Takibi

Gövdesinde benzeri görülmemiş bir takip odak tekerleği ile entegre edilen Crane 2, kamera kablosu bağlantısı üzerinden ± 0,02 ° hassas gerçek zamanlı odak kontrolüne izin verir. Böylece nesneyi hareket halindeyken her zaman odakta tutabilir, kameranızı daha özel bir görev için serbest bırakabilirsiniz.

3.2 kg Maksimum Taşıma Kapasitesi

Motor torkunda % 50 artış ve gürültü azaltmada % 20 iyileşme sağlayan Instune Algoritma Sistemi, Crane 2'de endüstriyi destekleyecek bir endüstri standardı oluşturuyor. Piyasadaki tüm DSLR modelleri ve aynasız kameralar ile 3.2 kg'lık yük kapasitesi.

Anında Hassas Denge Telafisi

Yanıt hızında %100 iyileşme sağlayan öncü 32bit x 3 yüksek hızlı MCU paralel kontrol teknolojisi ile entegre edilen Crane 2, üstün tutuş dengeleme sistemi ve benzersiz dengeleme performansı ile endüstri standardının üstündedir.

Sezgisel OLED Ekran

Sezgisel arayüz tasarımı, bağlantı durumunu, pil düzeyini, kontrol modunu ve birden fazla kamera görüntüsünü kolayca tanımlamanıza yardımcı olur.

*Crane 2' nin kamera kontrol edilebilirliği, kamera markası ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için kullanım kılavuzuna bakınız.

Uzun Görevler İçin 18 Saat Çalışma Süresi

Yoğun çekimler için 18 Saat ultra uzun pil ömrü, her değerli anı yakalamak için yardımcı olur.

6000mAh                                                                                                                               18 Saat

6000 mAh Batarya Kapasitesi                                                                                  18 Saat Sürekli Çalışma

Yenilikçi Hızlı Kontrol Kadranı Tasarımı

Kontrol panelindeki hızlı kontrol kadranı, kameranızın entegre bir uzantısı gibidir. Herhangi bir yazılım uygulamasından bağımsız olarak kusursuz kamera kontrolü sağlayan TV, AV, ISO ve EV gibi çeşitli kamera parametre ayarlarını yapmak için düğmeyi çevirebilirsiniz.

Ayrıntılı Detaylarıyla Komple Kitler

Crane 2, alüminyum alaşımlı tripodla, EVA taşıma çantasıyla ve hızlı kamera kurulumuna izin veren bir MANFROTTO standart hızlı çıkarma plakasıyla bağlantı kurmak için kamera kontrol kabloları dahil olmak üzere kapsamlı bir aksesuar seti ile standart olarak gelir. Saniyeler içinde, videocuların oyuna başlaması için.

Daha Hızlı Denge Ayarı İçin Yeni Tasarlanan Vida Başlığı

Kolay kullanımlı vida başlığı ve benzersiz hızlı çıkartma plakası ile tasarlandı. Monte ve söküm için sadece 60 saniye içinde bir tornavidaya gerek kalmadan dengelenerek çekime hazır. Her yerde, her zaman çekime başla.

Eşsiz Kırlangıç Yuvası Tasarımı

Benzersiz kırlangıç yuvası tasarımına sahip olan Crane 2, daha hızlı ve daha uygun kamera montajı için yüksek hassasiyetli terazinin ayarlanmasını sağlar.

Yenilikçi Hızlı Kontrol Kadranı Tasarımı

Kontrol panelindeki Hızlı Kontrol Kadranı kameranızın entegre bir uzantısı gibi. TV, AV, ISO ve EV gibi çeşitli kamera parametrelerinin ayarlarını yapmak için kadrana basabilir ya da çevirerek herhangi bir yazılım uygulamasından bağımsız olarak kesintisiz kamera kontrolü sağlayabilirsiniz.

Standart MANFROTTO Hızlı Çıkartma Plakası

Crane 2, MANFROTTO standartı ile hızlı bir şekilde kameranızı sabitleyiciye ya da tripodunuza monte etmenizi sağlar. Rahatlıkla hızlı bir şekilde yeniden monte etmenizi sağlar ve dayanıklılığı standart olarak sunar.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Entegre 3 Seviyeli follow focus kontrolü
  • Maksimum Taşıma Kapasitesi: 3.2KG
  • Pro-Grade Görüntü Sabitleme
  • OLED Ekran
  • Tutamak Düğmeleriyle Kamera Kontrolü
  • 6000mAh Pil, 18 Saate kadar Çalışıyor
  • Hızlı Bırakma Kamera Plakası
  • Kademeli Güç Düşürme Kamerayı Korur
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten