• Zhiyun Crane Plus El Gimbali
Zhiyun Crane Plus El Gimbali
Ürün Kodu : ZhiyunCranePlus       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
2,500.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 2,425.00 TL (3 %)
Ücretsiz Kargo
-
+

PLUS + Hareket Belleği

Crane Plus ile yeni Hareket Belleği özelliğini kullanmak, gelişmiş kamera hareketlerini ayarlamanıza ve bunları kaydederek Crane Plus'ın gelecek için bunları hatırlamanıza olanak tanır. Zaman aralığı, çekim sayısı, süre ve daha fazlası gibi tüm timelapse ayarlarınızı bile hatırlayacaktır! Şimdi, tek bir tuşa basarak, aynı hareketli çekimleri tekrar tekrar tekrarlayabilirsiniz. Gittiğiniz her yerde kendi kamera asistanına sahip olmak gibi! İster film yapımcısı ister Youtube'da bir vlogger olun, isterse bir timelapse fotoğrafçısı, Hareket Belleği ile bu harikaları kolayca yakalayabilirsiniz. Tam olarak hayal ettiğin anlar.

Plus+ POV Modu İle

Daha Yaratıcı Olun

Crane Plus, roll ekseninde 45 dereceye kadar senkron hareketi sağlayarak, ilave kamera hareketi sağlayan yeni tasarlanmış bir POV (Point of View) modu ekler. POV modu sizinle birlikte hareket eder ve kameranızı sola veya sağa 45 dereceye kadar döndürür. Daha basiti, hareket ettiğinizde, kameranız sizinle birlikte hareket eder. POV modunun eklenmesi, Crane Plus üzerindeki diğer 3 modun yanı sıra size hemen hemen her türlü çekimi yakalamanız için gereken kontrol ve özgürlüğü sağlar. Tek sınırlama senin hayal gücün.

Plus+

2.5 kg Kadar Taşıma Kapasitesi

Crane Plus, sınırları daha da zorluyor! Üstün, 6. nesil Instune Algoritma Sistemimizi motorlara güç vermek için kullanan Crane Plus, 2.5 kg'a kadar olan büyük bir ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. İster kit lensli, isterse daha ağır lenslere sahip profesyonel kalitede DSLR'lar yada aynasız kameralar kullanıyor olun, Crane Plus'da çok daha geniş bir yelpazede kamera ve lens kombinasyonları kullanabilirsiniz.

Plus+ Nightlapse

Geçmişte, muhteşem timelapse fotoğrafçılığı sadece gündüz çekimiyle sınırlıdır. Şimdi Crane Plus ile NightLapse özelliği geliyor: Yeni bir hareket ve derinlik boyutu ekleyen muhteşem, uzun pozlama zaman dilimleri yaratmak için güçlü ve yeni bir araç. NightLapse ile Crane Plus'ı kullanarak, çarpıcı yıldız parkurlarını yakalayabilir, gece trafiğini hareket ettirebilir, güzel gece manzaraları üzerinde zamanın geçişini yakalayabilir ve hepsi sadece Crane Plus'ın sağlayabileceği çarpıcı hareket ve istikrarla yakalayabilirsiniz.

 

 

Plus+

Hepsi Bir Arada Tasarım

Crane Plus, fotoğraf çekme veya yakınlaştırma gibi hem kameranızın hem de sabitleyicinizin eşzamanlı çalışmasını gerçekleştirebilen bir kamera kontrol kablosu ile birlikte gelir. Özel bir telefon uygulaması ile birlikte ZY Play, Crane Plus hareket zamanlaması ve manzaraları gibi çeşitli gelişmiş çekim gerçekleştirmek için yardımcı olur.

Plus+ Tam Ser Aksesuar

Satın aldıktan hemen sonra kullanıma başlamanız için tüm aksesuarlar paket içerisinde yer almaktadır.Size ihtiyacınız olan her şeyi içerir: Anti-slip bant (genişletilmiş kullanım için), kamera kabloları ve Crane Plus'ın denge ayarını yapmak ve masaüstü duruş için alüminyum tripod...

Zhiyun Online Komünitesi

Zhiyun, sabitleyici kullanıcıları için ayarlanmış dünyanın ilk online topluluğunu başlattı. Lightollector, kişilerin sadece video kameralar ile yapılan işlerini paylaşması için değil, aynı zamanda Zhiyun sabitleyicilerini kullanarak kişilerin tekniklerini geliştirdikleri bir alan. Bize katıl ve eserlerinin görünmesine izin ver!

Ayarlanabilir Sahneler

Crane Plus, kaydedilmiş parametreler, çeşitli özelleştirilebilir sahneler sunar. Üç eksende

rotasyon hızı ve yumuşaklık gibi parametreleri ayarlayabilirsiniz. Crane Plus

belirli uygulamalar için uygun parametreleri tam olarak girebilir ve ayarlamak istediğiniz modu girebilirsiniz.

 

60 Saniyede Denge Ayarı

 

Crane Plus ile kurulum için mümkün olduğu kadar az zaman harcarsınız. Böylece çekime geçmek için hızlı davranabilirsiniz. Hızlıca filme alın ve bir an bile kaçırmayın.

 

12 Saatlik Uzun Kullanım Süresi

Crane Plus inanılmaz derecede enerji tasarrufludur ve 12 saatlik toplam çalışma süresine tek bir pil seti ile sağlar. Crane Plus tüm gün boyunca kullanılabilir. Böylece mükemmel çekimi asla kaçırmazsınız.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Üç Eksenden 360 ° Dönme
  • 2,5 kg Taşıma Kapasitesi
  • MotionMemory ve POV Modları
  • Akıllı Nesne İzleme ve NightLapse
  • Kontrol Seç Panasonic ve Sony Kameralar
  • Alüminyum Mini Tripod Dahil
  • IOS / Android ZY Play App ile kontrol
  • Dahil Piller ile 12 Saat Çalışma Zamanı

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten